::.پایگاه فرهنگی مذهبی صلات.::
 
 يکشنبه  6/3/1397   اَللّهُمَ كُنْ لِوَليّك َالْحُجَّة ابْن الْحَسَنْ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ علی آبائِه فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كلِّ ساعَة ولياً وَ حافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَيناًحتّی تُسْكِنَهُ اَرْضَكَ طَوعاً وَ تُمَتّعهُ فِيها طَويلاً    

پیام تبریک دبیرکل جامعه جوانان متحد اسلامی به رئیس رسانه ملی به مناسبت موفقیت نمازی سازمان صداوسیما

مورد انتظار است که با حضور جنابعالی که از شخصیت های انقلابی و فرهیخته ی کشور می باشید در دوران مسئولیت جنابعالی ، همچون مقوله ترویج فرهنگ نورانی نماز که به موفقیت بزرگی در کشور دست یافتید. درس های گوناگون زندگی از طریق رسانه ملی و برنامه های دیداری و شنیداری آن ، به سمت مردم بزرگوارمان سرازیر شود


    به گزارش صلات ، مهندس امیرمیثم نیکفر دبیرکل جامعه جوانان متحد اسلامی (تشکل عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری)  در پیامی خطاب به رئیس سازمان صداوسیما موفقیت رسانه ملی در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز را تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب آقای دکتر عسکری
رئیس محترم سازمان صداوسیما
سلام علیکم
بااحترام ، خبر موفقیت سازمان صداوسیما در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز که در استان البرز و با موضوع نماز و کاهش آسیب های اجتماعی و با پیام مقام معظم رهبری مدظله العالی برگزار گردید واصل شد. با توجه به بیانیه هیات عالی داوران ستاد اقامه نماز کشور ، سازمان صداوسیما ی جمهوری اسلامی ایران را به جهت اتخاذ رویکرد نمازی در برنامه سازی ، تدوین سند راهبردی نماز رسانه ملی ، پوشش مطلوب رویدادها و اخبار نمازی کشور و به ویژه نماز ظهر عاشورا، ایام الله و مناسبت ها شایسته ی تقدیر دانستند. اینجانب نیز از طرف خود و به نمایندگی از اعضای جامعه جوانان متحد اسلامی که این تشکل انقلابی عضو فعال و موثر جبهه پیروان خط امام و رهبری است موفقیت یادشده را به جنابعالی و دیگر همکارانتان در سازمان و بویژه در ستاد اقامه نماز سازمان صداوسیما تبریک و تهنیت گفته و آرزوی تبلور بیش از پیش دستورات دینی  و ارزشی در آن رسانه ی بسیار تاثیرگذار که  بقول رهبر معظم انقلاب صداوسیما عمده ترین مرکز هدایت فکر و به تعبیر امام  راحل : صداوسیما دانشگاه است را از خداوند منان مسئلت می نماییم.
مورد انتظار است که با حضور جنابعالی که از شخصیت های انقلابی و فرهیخته ی کشور می باشید در دوران مسئولیت جنابعالی ، همچون مقوله ترویج فرهنگ نورانی نماز که به موفقیت بزرگی در کشور دست یافتید. درس های گوناگون زندگی از طریق رسانه ملی و برنامه های دیداری و شنیداری آن ، به سمت مردم بزرگوارمان سرازیر شود.
با احترام مجدد
مهندس امیرمیثم نیکفر
15/10/95
دبیرکل جامعه جوانان متحد اسلامی( عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری)   

 
پایگاه اطلاع رسانی صلات - ستاد اقامه نماز سازمان صدا و سیما    Email : zekr@irib.ir