::.پایگاه فرهنگی مذهبی صلات.::
 
 يکشنبه  6/3/1397   اَللّهُمَ كُنْ لِوَليّك َالْحُجَّة ابْن الْحَسَنْ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ علی آبائِه فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كلِّ ساعَة ولياً وَ حافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَيناًحتّی تُسْكِنَهُ اَرْضَكَ طَوعاً وَ تُمَتّعهُ فِيها طَويلاً    

پیام تبریک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به رئیس رسانه ملی به مناسبت موفقیت صداوسیما در اجلاس سراسری نماز

بی شک اینکه رسانه ملی به عنوان رسانه ای موثر و پیشگام در امر تبلیغ و ترویج نماز انتخاب شده است نشانه ظرفیت بالای این رسانه در امر فرهنگ سازی و ترویج معارف دینی است.


به گزارش صلات ، حجت‌الاسلام والمسلمین نصراله پژمان فر،رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون قرآن ، عترت و نماز خانه ملت در نامه ای به دکتر عسکری رئیس رسانه ملی انتخاب سازمان صداوسیما به عنوان دستگاه برتر در امر اقامه نماز در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز را تبریک گفت.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر عسکری
ریاست محترم صدا و سیما
انتخاب سازمان صدا و سیما به عنوان دستگاه برتر در امر اقامه نماز در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز را به حضرتعالی و کارکنان زحمتکش ان سازمان تبریک عرض می نمایم. بی شک اینکه رسانه ملی به عنوان رسانه ای موثر و پیشگام در امر تبلیغ و ترویج نماز انتخاب شده است نشانه ظرفیت بالای این رسانه در امر فرهنگ سازی و ترویج معارف دینی است. این انتخاب مسئولیت شما و همکارانتان را در سایر موضوعات و دغدغه های دینی  چه از جهت توسعه آگاهی و معرفت عمیق و گسترده ی عمومی و چه از جهت پیوند با سرچشمه های تولید فکر ناب دینی و خیل دلبستگان فرهیخته و پرانگیزه ی انقلاب اسلامی دو چندان خواهد کرد.

 

 
پایگاه اطلاع رسانی صلات - ستاد اقامه نماز سازمان صدا و سیما    Email : zekr@irib.ir