::.پایگاه فرهنگی مذهبی صلات.::
 
 جمعه  23/9/1397   اَللّهُمَ كُنْ لِوَليّك َالْحُجَّة ابْن الْحَسَنْ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ علی آبائِه فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كلِّ ساعَة ولياً وَ حافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَيناًحتّی تُسْكِنَهُ اَرْضَكَ طَوعاً وَ تُمَتّعهُ فِيها طَويلاً    

بازدید حجت الاسلام طبرسی از صداوسیمای مازندران

: این رسانه به مثابه دانشگاهی عمومی و در برگیرنده همه جامعه است و موجبات تعالی آن را در همه ابعاد فراهم می سازد.


 به گزارش صلات (ستاد اقامه نماز سازمان صداوسیما)، حجت الاسلام نورا.. طبرسی، نماینده رهبر معظم انقلاب در استان مازندران و امام جمعه شهرستان ساری، از صدا و سیمای مازندران بازدید کرد.


وی ضمن بازدید از پشت صحنه برنامه های محرم در رادیو و تلویزیون وحضور در جمع مدیران مرکز، با بیان اینکه  صدا و سیما، امروز رسانه ای دارای فکر و اندیشه است، افزود: این رسانه به مثابه دانشگاهی عمومی و در برگیرنده همه جامعه است و موجبات تعالی آن را در همه ابعاد فراهم می سازد.

حجت الاسلام طبرسی در بخش دیگری از سخنان خود به فرهنگ سازی عزاداری سنتی مردم و ترویج آن در رسانه استانی تاکید کرد و اظهار داشت: عزاداری ها باید در بین مردم به صورت سنتی و بر اساس فرهنگ عاشورایی برگزار شود و این عزاداری ها باید با اصل و واقعیت حادثه کربلا مطابقت و عینیت داشته باشد و رسانه ملی می تواند مبلّغ و مروج این فرهنگ ناب عاشورایی باشد که البته تاکنون در این حوزه موفق بوده است.

گفتنی است، پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام طبرسی، مراسم سوگواری شهادت مظلومانه حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و اهل بیت عصمت و طهارت با حضور کارکنان مرکز در مجتمع بلال صدا و سیما برگزار شد.
 
 
پایگاه اطلاع رسانی صلات - ستاد اقامه نماز سازمان صدا و سیما    Email : zekr@irib.ir