::.پایگاه فرهنگی مذهبی صلات.::
 
 پنج شنبه  27/10/1397   اَللّهُمَ كُنْ لِوَليّك َالْحُجَّة ابْن الْحَسَنْ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ علی آبائِه فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كلِّ ساعَة ولياً وَ حافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَيناًحتّی تُسْكِنَهُ اَرْضَكَ طَوعاً وَ تُمَتّعهُ فِيها طَويلاً    

حجت الاسلام روحانی نژاد

حجت‌الاسلام حسین روحانی نژاد با اشاره به نزدیکی ماه محرم از مسئولان هیات های مذهبی خواست تمام تلاش خود را همانند سال های گذشته معطوف به برگزاری باشکوه آیین های محرم کنند.

وی اظهار داشت: هیچ نقطه ای در دنیا وجود ندارد که با شروع ماه محرم مسلمانان شیعه و سنی و دوستدار اهل بیت(ع) به نام امام حسین(ع) مجلس و محفل عزاداری و سینه زنی برگزار نکنند.

وی با بیان اینکه امام حسین(ع) متعلق به تمام مسلمانان و جهان بشریت است گفت: بزرگداشت شعائر دینی خاص انسان هایی است که باورهای دینی و مذهبی قوی نسبت به خاندان عصمت و طهارت(ع) داشته باشند.

معاون فرهنگی و تبلیغ  سازمان تبلیغات اسلامی افزود: امسال در بیش از ۶۲ هزار مسجد سراسر کشور آیین های عزاداری، تحلیل قیام امام حسین(ع) و واقعه عاشورا برگزار می‌شود.


وی گفت: دشمنان در ۳۴ سال گذشته برای براندازی نظام جمهوری اسلامی همه توطئه ها و راه های ممکن را تجربه کردند اما نتیجه آن شکست های متوالی برای آنان و سربلندی و عزت برای ایران اسلامی بود و از یک دهه پیش تاکنون نیز با سلاح فرهنگ و جنگ نرم به مصاف مردم انقلابی کشور ما آمده است.

وی ادامه داد: دشمنان تلاش دارند با هجمه فرهنگی و به‌کارگیری ابزار و فن آوری های گوناگون ارزش‌های حاکم بر جامعه اسلامی را مخدوش و ارزش‌های غیر دینی را جایگزین مضامین و مفاهیم دینی و مذهبی در کشور کنند.

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی افزود: با توجه به عمیق بودن باورها و ارزش های دینی در میان ملت ایران قدرت های استکباری به هیچ عنوان به اهداف شوم خود برای توطئه افکنی در کشور نخواهند رسید.

 
پایگاه اطلاع رسانی صلات - ستاد اقامه نماز سازمان صدا و سیما    Email : zekr@irib.ir